Mans pirmais Opinel nazis Nr.7 ar sarkanu rokturi

Mans pirmais Opinel nazis Nr.7 ar sarkanu rokturi

  • Ražotājs:Opinel
  • Modelis: 3123840016981
  • Pieejamība: 1-3 darba dienas
  • 12.00€

- OR -

Fināls bērniem ar sarkani krāsotu cietes rokturi un nerūsējošā tērauda asmeni (asmens garums 8 cm).

Fināls bērniem "Mans pirmais Opinel Blue" Nr. 7 ar sarkani krāsotu cietes rokturi un nerūsējošā tērauda asmeni ir lieliski piemērots mazajiem piedzīvojumu meklētājiem, celtniekiem vai gardēžiem. Drošībai asmens ir noapaļots. ideāli piemērots ņemšanai līdzi ceļojumos, piknikos, kokgriešanā, pārgājienos vai citās aktivitātēs. Opinel naži ir veidoti, balstoties uz gadsimtiem ilgu ražošanas un ģimenes biznesa pieredzi. Ražots Francijā.

Feature:

Oziņa asmens

Opinela naža Opinel No.7 asmens garums ir 8 cm. Asmens ir izgatavots no nerūsējošā tērauda 12C27, kas ir Sandvik modificēts un pielāgots Opinel nažiem, un ir slavens ar savu ārkārtīgi augsto kvalitāti un vieglu ikdienas apkopi. Tērauds ir rūdīts, veicot termisko apstrādi ar martensīta sacietēšanu. Oglekļa saturs ir vismaz 0,40 %, tāpēc asmens ir ļoti kvalitatīvs un izturīgs pret koroziju.

rokturis

Rokturis ir izgatavots no franču cietes, kuras gludā tekstūra ar minimālu dzīslu daudzumu ir ideāli piemērota krāsošanai. Rokturis ir lakots, lai pasargātu koksni no mitruma un netīrumiem. Krāsa ir sarkana.

Virobloc drošības gredzens
Manam pirmajam Opinel nazim Nr. 7, tāpat kā visiem citiem Opinel liektajiem nažiem, sākot ar Nr. 6, ir Virobloc drošības gredzens, ko 1955. gadā izgudroja Marsels Opinels. Virobloc gredzens, kas ir izgriezts no nerūsējošā tērauda, sastāv no divām daļām: fiksētās un bīdāmās daļas. Asmeni bloķē gan salocītā stāvoklī (drošai lietošanai), gan salocītā stāvoklī (drošībai transportēšanas laikā).


Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs