Putekļu sūcēji automašīnām

10000Pa rokas bezvadu putekļu sūcējs VacKit 2 10000Pa rokas bezvadu putekļu sūcējs VacKit 2

10000Pa rokas bezvadu putekļu sūcējs VacKit 2

10000pa maksimālā sūkšanas jauda efektīvai tīrīšanai, pietiekami jaudīga, lai iesūktu matus, pārtika..

79.00€

13000Pa rokas bezvadu putekļu sūcējs VacKit 1 13000Pa rokas bezvadu putekļu sūcējs VacKit 1

13000Pa rokas bezvadu putekļu sūcējs VacKit 1

Padariet automašīnas tīrīšanu ātru un vienkāršu ar jaudīgo VacKit 1 rokas putekļu sūcēju.Pārnēsājams..

69.00€

Rāda no 1 līdz 2 kopā 2 (Kopā lapu - 1)

Automašīnu putekļu sūcēji ir būtiski rīki, lai jūsu automašīna būtu tīra un kārtīga. Kvalitatīvs auto putekļu sūcējs dažu minūšu laikā efektīvi iztīrīs jūsu automašīnas salonu, sākot no netīrumiem, drupām, mājdzīvnieku spalvām un beidzot ar gružiem. Taču, ņemot vērā tirgū pieejamo iespēju klāstu, kā izvēlēties labāko?

Pērkot automašīnu putekļu sūcēju, ņemiet vērā sūkšanas jaudu, vada garumu un to, vai tas ir ar vadu vai bezvadu. Vadu putekļsūcēji ir jaudīgāki, bet mazāk pārnēsājami nekā bezvadu putekļsūcēji. Dažiem bezvadu modeļiem ir uzlādējamas baterijas, tāpēc tie ir ērti tīrīšanai ceļā.

Jūsu izvēlētā putekļsūcēja veids būs atkarīgs no jūsu vajadzībām. Rokas putekļsūcēji ar plaisu rīku un putekļu slotiņu ir ideāli piemēroti tādu vietu tīrīšanai kā instrumentu panelis, ventilācijas atveres un sēdekļi. Tomēr, ja vēlaties tīrīt lielākas platības, piemēram, paklājus un polsterējumu, izvēlieties putekļu sūcēju ar nūjiņu.

Viens no labākajiem auto putekļsūcējiem ir Shark Rocket Corded Hand Vac, kas nodrošina jaudīgu sūkšanu, ir aprīkots ar piederumiem un tam ir garš vads, lai sasniegtu visus automašīnas stūrus. Black+Decker Flex Car Vacuum arī ir lieliska izvēle, jo tam ir kompakts izmērs un tas ir elastīgs, lai sasniegtu šauras vietas.

Ieguldījums kvalitatīvā automašīnas putekļsūcējā ilgtermiņā var ietaupīt naudu, jo tas uzturēs jūsu transportlīdzekli tīru un pagarinās tā salona kalpošanas laiku.