Superfire T26-S kempinga lampa ar saules paneli 500lm

Superfire T26-S kempinga lampa ar saules paneli 500lm

  • Ražotājs:SuperFire
  • Modelis: 6974760350726
  • Pieejamība: 1-3 darba dienas
  • 16.90€

- OR -

Dodaties uz kempingu vai makšķerēt? Nodrošiniet sev drošu gaismas avotu! Superfire T26-S kempinga lampa izceļas ar spilgtumu līdz 500lm un ļauj izvēlēties vienu no 3 gaismas režīmiem. Tās darbības laiks ir aptuveni 6,5 stundas, un, pateicoties tās vieglajam, pārnēsājamajam dizainam, jums tā vienmēr būs pa rokai. Turklāt ierīci var uzlādēt 2 veidos - izmantojot mikro USB kabeli vai iebūvēto saules paneli.

Uzticams gaismas avots - 3 režīmi, no kuriem izvēlēties

Lampa izmanto līdz pat 36 enerģiju taupošus un videi draudzīgus gaismas avotus, tāpēc tā var nodrošināt spilgtu, redzes drošu gaismu. Tās jauda sasniedz 18 W, un spilgtums ir līdz 500 lm. Jūsu rīcībā ir arī 3 apgaismojuma režīmi - augsta gaisma, vāja gaisma un stroboskopa. Tādējādi jūs varat viegli pielāgot ierīces veiktspēju savām vajadzībām!

Ilgs darba laiks - 2 uzlādes veidi

Esiet pārliecināti, ka jūsu lampa neatteiksies jums kalpot vismazāk izdevīgā brīdī. T26-S ir aprīkota ar jaudīgu 4800 mAh akumulatoru, kas nodrošina līdz pat 6,5 stundām ilgu darba laiku. To var uzlādēt 2 veidos - izmantojot mikro USB kabeli vai zaļo saules enerģiju - ierīcē ir iebūvēts neliels fotoelementu panelis.

Pārdomāts dizains

T26-S kempinga lampa ir ļoti viegla un pārnēsājama - tā var būt jums līdzi gandrīz visur. Tā neaizņems pārāk daudz vietas jūsu mugursomā vai ceļojuma somā! Tā lieliski noderēs kempingā un ne tikai. Tās papildu priekšrocība ir īpašs āķis, ar kuru to var, piemēram, piekarināt pie koka vai teltī. Ierīcē ir arī iebūvēts displejs, kas sniegs jums informāciju par tās uzlādes stāvokli.

Daudzveidīga izmantošana

Izvēlieties daudzpusīgus risinājumus. Lampa izceļas ar 360° apgaismojuma leņķi, tāpēc tā ir ideāli piemērota dažādiem lietojumiem. Ja vēlaties, ņemiet to līdzi kempingā vai makšķerēšanas braucienā, to veiksmīgi izmantosiet arī ārkārtas situācijās, piemēram, kad pietrūkst enerģijas vai nepieciešams neliels automašīnas remonts. Ierīce var kalpot arī kā nakts apgaismojums. Ar tās palīdzību jūs varat apgaismot arī dārzu.

Specifikācijas:

  • Spilgtums: 500 lm
  • Akumulatora ietilpība: 4 x 1200 mAh
  • Darbības laiks: Aptuveni 6,5 h
  • Uzlādes pieslēgvieta: Uzlāde: Micro USB
  • Darbības rādiuss: Līdz 25m2
  • Materiāls: PC + ABS

Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Atslēgvārdi: superfire t26-s kempinga lampa ar saules paneli 500lm, 6974760350726, supfire, outdoor, turistu lukturi un lampas, automobilu lukturi un lukturisi